background
Rozwiń swój biznes z Talo Energy

Instalacje fotowoltaiczne dla Biznesu

 

POWIĘKSZ KONKURENCYJNOŚĆ SWOJEJ FIRMY. ZATRZYMAJ ROSNĄCE KOSZTY ENERGII W  FIRMIE.

PRODUKUJ WŁASNĄ ENERGIĘ

 

We współczesnej firmie energia stanowią duży składnik kosztowy. Rosnące ceny energii są widoczne na rachunkach każdej firmy. Firmy energetyczne przerzucają na biznes koszty dodatkowy podatków i danin na rzecz państwa a płaci za to mały i średni biznes. Zwiększające się koszty energii sprawiają, że firma jest mniej konkurencyjna w stosunku do innych podmiotów na rynku.

Nasze rozwiązania polegające na zainstalowaniu wydajnego systemu fotowoltaicznego pozwalają zatrzymać koszty energii na niskim poziomie przez co najmniej 30 lat. Oszczędności wykazujemy zarówno w opłatach za energię czynną jak i w opłatach dystrybucyjnych.

Inwestycja firm w instalacje fotowoltaiczna jest naturalnym procesem występującym na rynku. Firmy pracują głównie w godzinach dziennych, gdy  energia jest wykorzystywana na bieżąco.  Dodatkowo energia w dzień jest o 70% droższa niż w nocy.

Opinie naszych klientów:

„Instalacja fotowoltaiczna zamontowana przez firmę TALO ENERGY gwarantuje stałą taryfę za energię elektryczną przez wiele lat. Dzięki zainstalowanym panelom nie jako właściciel firmy nie muszę się martwić o wzrost stawek za energię elektryczną  a moje usługi mogą być bardziej konkurencyjne na rynku.”

Sebastian Skóra – właściciel
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE „SEBTEX”
Wykonanie: Instalacja fotowoltaiczna  – 20 kW

 

 

„Inwestycja polegała na zainstalowaniu naszej firmie zestawu ogniw fotowoltaicznych o mocy 40 kWp. Firma wykazała się pełnym profesjonalizmem w zakresie doradztwa oraz realizacji przedsięwzięcia. „

Mirosław Muszyński – właściciel
„MUSZYŃSCY” OKNA DREWNIANE
Wykonanie: Instalacja fotowoltaiczna  – 40 kW

 

 

 

„TALO ENERGY jest naszym partnerem, z którego jesteśmy zadowoleni. Instalacja to wspólne dzieło. Dla naszej organizacji wygodny był zdecydowany partner, który był przygotowany do wykonania  tak dużego projektu. To przygotowanie było pełne, w związku z czym wykonanie było bez ryzyka. TALO ENERGY będzie również naszym partnerem w przyszłości.”

 Józef Śnieżek – Prezes Spółdzielni
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA WROCŁAW-POŁUDNIE
Wykonanie : Największa instalacja rozproszonych źródeł w Polsce. Instalacja fotowoltaiczna  – 739 kW

 

Zapewniamy naszym klientom absolutne bezpieczeństwo realizowanych przez nas usług, podparte wieloletnimi gwarancjami. Stawiamy wyłącznie na sprawdzone, europejskie marki, dzięki którym będą mogli Państwo cieszyć się jakością wybranych produktów.

 

Case study

Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która ma doświadczenie w pracach na wysokości pow. 30 m w technologii balastowej.

Największa w Polsce rozproszona
instalacja fotowoltaiczna.

Dzięki nam miasto Wrocław uruchomiło największą w Europie rozproszoną instalację produkującą prąd z energii słonecznej. Już dziś 15 tysięcy wrocławian korzysta z zielonej energii dzięki instalacjom fotowoltaicznym zamontowanym na dachach budynków Spółdzielni Mieszkaniowej Wrocław Południe.

Wrocławska spółdzielnia jest jedyną w Polsce, która zrealizowała projekt na tak szeroką skalę. Nasza Firma była głównym wykonawcą inwestycji, zainstalowaliśmy ponad 700 kW. Łącznie na 35 dachach budynków zamontowaliśmy 2771 sztuk paneli fotowoltaicznych. Moc elektryczna wszystkich zamontowanych instalacji to 739 kWp, wymiernym efektem realizacji tej inwestycji jest ograniczenie emisji CO2 o 614 ton rocznie. Ze wstępnych wyliczeń wynika, że mieszkańcy spółdzielni w skali roku zaoszczędzą nawet 337 700 zł.

Dzięki naszej firmie Stolica Dolnego Śląska wpisała się na europejską mapę producentów energii odnawialnej.

Podłącz swój biznes do słońca z Talo Energy.