background

Pompy ciepła

Najbardziej ekonomicznym sposobem na pogrzanie wody jest zastosowanie pompy ciepła.

Pompa ciepła zintegrowana z zasobnikiem zapewnia komfort zapotrzebowania na gorącą wodę przez cały rok. Pompa zasilana jest powietrzem, co powoduje, że nie ma konieczności wykonywania kosztownych odwiertów, wyprowadzania dodatkowych urządzeń na zewnątrz.

Tzw. dolnym źródłem jest powietrze, które można pozyskać z pomieszczeń gospodarczych, garaży lub z zewnątrz.

Pompa jest doskonałym uzupełnieniem całego systemu ekologicznego domu TALO ENERGY.

Jak działają pompy ciepła do domu?

Wraz z kolejnymi sezonami grzewczymi i dynamicznie zmieniającymi się cenami paliw opałowych, coraz więcej osób zastanawia się nad tym czy wykorzystywane przez nie dotąd systemy grzewcze są w ogóle opłacalne. Poszukując oszczędności rozglądają się one za alternatywnymi źródłami ciepła. Jednymi z nich są właśnie pompy ciepła do domu, które znajdziesz w naszej ofercie. Są to niskotemperaturowe urządzenia grzewcze, generujące ciepło w skutek z zachodzącymi w ich zamkniętych obiegach przemian fizycznych. Mowa tu o parowaniu, sprężaniu, skraplaniu, jak i również rozprężaniu czynnika roboczego. Wyżej wymienione procesy sprawiają, że energia cieplna przepływa ze źródła dolnego do górnego, a tym samym zapewnia cykliczność pracy urządzenia.

Pompy ciepła we Wrocławiu – zadbaj o odpowiednią temperaturę wody w swoim domu

Oferowane przez nas pompy ciepła we Wrocławiu to idealny sposób na to, aby poczynić oszczędności w wydatkach na paliwa opałowe. Dzięki tym zaawansowanym technologicznie urządzeniom możesz podgrzewać wodę przez cały rok, bez konieczności uruchamiania głównych źródeł ciepła, co w konsekwencji pozwoli Ci zredukować koszty utrzymania domu. Zasady działania pomp ciepła przeznaczonych do ciepłej wody użytkowej opierają się na podgrzewaniu wody, która znajduje się w zasobniku przy użyciu energii cieplnej pochodzącej z zassanego powietrza. Sprawdź naszą ofertę, wybierz pompę ciepła do swojego domu i ciesz się ciepłą wodą przez cały rok, przy jednoczesnym zredukowaniu opłat.

Pompy ciepła w Szczecinie – wybierz ekonomiczne rozwiązanie do swojego domu

Dostępne w naszej ofercie pompy ciepła w Szczecinie to świetne rozwiązanie, które w odczuwalny sposób ogranicza koszty związane z ogrzewaniem wody w domu jednorodzinnym. Duża dostępność modeli pozwala na znalezienie takiego rozwiązania, które perfekcyjnie sprawdzi się jako samodzielny system do podgrzewania, ale również jako wsparcie ogrzewania głównego. Jeżeli poszukujesz sposobów na znaczące obniżenie kosztów utrzymania swojego domu, to z całą pewnością wybór pomp z naszej oferty będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania interesujących Cię informacji i postaw na to niezawodne rozwiązanie.

Pompy ciepła do domu – zaufaj fachowcom z TALO ENERGY

Niezawodne pompy ciepła do domu, które możesz znaleźć właśnie u nas, odznaczają się wysoką jakością. Możesz z nich korzystać przez cały rok. Z ich zastosowaniem podgrzejesz wodę w kranie, ale również tą użytkowaną przez takie urządzenia jak pralka czy zmywarka. Zaufaj fachowcom z TALO ENERGY i zdecyduj się na instalację pompy ciepła w swoim domu.